חדר שינה מושקע ואלגנטי

זוג מחיפה, בתחילת שנות הארבעים עם שני ילדים, החליטו לשפץ ולעצב את חדר השינה שלהם.
במקום הכל כך אינטימי, שבו נרקמים היחסים שבינו לבינה ושם הם מתפתחים ומתעצמים, מהווה בעיני מראה המשקפת את הזוגיות שלנו. ראוי לו למקום המכובד הזה שמהווה העורק ראשי של המשפחה – להיות מטופח, יפה, נח, ומזמין – ממש כמו הזוגיות עצמה. בחללים יפים ונעימים הלב מתרחב והנשמה פורחת וזהו השיקוי הדרוש ליחסים בכלל ולזוגיות מצויינת בפרט.
חישבו על כך…

הדירה המטופחת והנחמדה הזו אשר ממוקמת באחת משכונות היוקרה של חיפה, “סובלת” מחשיכה בחללי הבית, כולל בחדר השינה של ההורים. פתחי החלונות אינם מחדירים כמות מספקת של אור טבעי ולכן אחד מהנושאים המאוד מודגשים בעיצוב חדר השינה הזה הוא עניין התאורה. גודלו של חדר השינה הזה הינו כ- 25 מ”ר, במקור החדר הזה היה הסלון בבית ובעקבות שינויים מבניים שעשו בעבר בדירה, הוא הוסב ליחידת ההורים. לכן, החדר בנוי כך שיש לו שני מסדרונות בתוך החדר וגם שתי דלתות כניסה לחדר, האחת פנימית מהבית והשניה חיצונית. את הדלת החיצונית הלקוחות ביקשו להשאיר נגישה וזמינה לשימוש אך יחד עם זאת להסתירה בתוך החדר. היא הוסתרה בדלת המשכית לקו הארון ובדיוק מאותו חומר, בקו נקי אחד מקיר לקיר. בחדר נתבקשתי גם ליצור פינת עבודה למחשב, כוורת למסמכים, שידת איפור, ארון קיר גדול וגם מקום אחסון להרבה נעליים (בסוף ליד החלון).
כל הריהוט בחדר הוחלף בחדש בעבודת נגרות בהזמנה שאני תכננתי. הקיר המרכזי הארוך ביותר מחופה טפט יפיפה בדוגמת פסים כשכל פס בעל טקסטורה אחרת ולקירות החדר נבחר צבע בהיר שהוא אחד מצבעי הטפט. אותו קיר מרכזי עם הטפט יחד עם הקיר המאונך לו מימין(בו מוצב הארון) קיבלו סינר גבס עם ספוטים של תאורה רכה וחמימה. שידת האיפור ושולחן העבודה למחשב קיבלו גם הם מקום של כבוד ותוכננו כיחידה אחת ארוכה עם הפרדה על גבי המשטח עצמו. הכניסה לחדר – אותה ממשיך פרוזדור ארוך, קיבלה עיצוב תקרה בדוגמת פסי אור רוחביים, כדי ליצור דרמה כבר ממש בכניסה לחדר.
זו התוצאה המדהימה שיצאה לי. תתחדשו ותהנו לקוחות יקרים שלי.

פרוייקטים נוספים

Recent Work