תכנון ראשוני קונספטואלי

מתחילים מבראשית –מתכנון ראשוני קונספטואלי שבו אני מגבשת שני נושאים:

  1. חלוקת החלל לניצול אופטימלי שלו.
  2. בחירת סגנון עיצובי שיוביל את הפרוייקט

התכנון הראשוני הזה נעשה לאחר מחקר יסודי ואיסוף נתונים הנוגעים ל: צרכי הלקוח, הפנטזיות, הטעמים, התחביבים ועיסוקים מיוחדים. וכמובן גם תוכניות עתידיות שלכם. כל מה שתמצאו לנכון כחשוב לכם, יילקח בחשבון בשלבי התכנון וגם יקבל ביטוי.

הדמיות תלת מימדיות

אני תמיד נעזרת בכלי הכל כך חשוב והחיוני הזה, על מנת להמחיש לכם באמצעותו את התוצאה הסופית על כל פרטיה. בעת יצירת ההדמיות אני מעבדת ומגישה לכם בצורה מוחשית ביותר את הפרטים הנוגעים לתכנון ולעיצוב, לדוגמא : אופי הריהוט, צבעים, טקסטורות, נישות גבס, הנמכות תקרה, תאורה,אקססוריז ועוד.
ההדמיות התלת מימדיות לא רק יעזרו לכם בבחינת התוצאה הסופית טרם ביצוע בניה או שיפוץ ובכך יחסכו לכם הרבה כסף ועוגמת נפש, הם גם יעזרו לנו ביננו – בתקשורת שבין המעצבת ללקוח.

תוכניות עבודה

אלה הם השרטוטים והרשימות שבאמצעותם יקבלו בעלי המקצוע מידע מה ואיך לבצע. סט של תוכניות עבודה מכיל לדוגמא : תוכנית הריסה/בניה, תוכנית העמדת ריהוט, תוכנית נקודות אינסטלציה, פריסת קירות בחדרים רטובים (איך להניח אריחים, מראות), תוכנית נקודות חשמל ותקשורת, תוכנית עבודות גבס, תוכנית תקרות ותאורה, תוכנית נגרות, תוכנית חיפויי קירות, תוכנית ריצוף ועוד… על פי הצורך בכל פרוייקט ופרוייקט

ליווי הפרוייקט

כדי להגיע לתוצאה מושלמת, יש לדעתי חשיבות עליונה בבחירת חומרים קפדנית לאורך כל הדרך. אני מלווה את לקוחותי לרכישות בחנויות ואצל בעלי המקצוע. החל בקרמיקה, כלים סניטריים, שיש, חומרי נגרות, שטיחים, וילונות, אבנים לחיפוי, טפטים, צבעים לקירות, ריהוט… וגם אקססוריז ופרטים משלימים.
ליווי הפרוייקט כולל גם פגישות עם בעלי המקצוע כגון : נגרים, אנשי אלומניום, אנשי מיזוג אוויר וכו’ – עפ”י הצורך.
פיקוח עליון – אני מלווה את העבודות בפיקוח עליון באתר הבניה. אני מגיעה פיזית לאתר לביקורת על העבודות.