מודרני בקלאסה

לקוחות פנו אלי לקראת סוף בניית הבית החדש שלהם אותו רכשו בשכונה מתפתחת בכרמיאל. את הפרוייקט הזה קיבלתי כשהדירה היתה כבר בשלב של עבודות גמר ומרוצפת כולה.
מדובר בדירה חדשה מקבלן, בת חמישה חדרים במקור, שהוסבה לדירת ארבעה חדרים גדולים, יפים ומרווחים.
בדירה זו תכננתי את רוב הריהוט – כפרטי נגרות בהזמנה, התאמת תשתיות חשמל ותקשורת למיקומי הריהוט, עבודות גבס, תאורה, בחירת צבעים, טקסטורות והלבשת הבית (הום סטיילינג).

בטח כבר שמעתם משפטים כאלה: “רכשנו דירה, הבניה עומדת להסתיים, ואנחנו מיואשים כי לא יודעים אילו רהיטים לקנות, איך להעמיד אותם, מה לעשות כדי שיהיה בית יפה, אנחנו אובדי עצות…” . כך בעצם אמרו לי הלקוחות לפני ששכרו את שירותי. החיסרון בפניה בשלב מאוחר שכזה הוא שהבית כבר כמעט בנוי וגמור. כבר שולם הרבה כסף על הכל, כולל שידרוגים,וחבל לשלם עוד… “אבל אנחנו לא יודעים אם זה מתאים או לא… “. ייאמר לזכותם של הלקוחות האלה שהם התעשתו מהר ולא נבהלו מעוד כמה חציבות לצורך העברת שקעים ותאורה וכן החליטו ללכת על זה. בסופו של התהליך, התוצאה שיצאה היא מרשימה מאוד, אפילו מפוארת, ובהחלט שווה את המאמץ!

הקו העיצובי אותו ביקשו הלקוחות הוא קו נקי, מודרני ואלגנטי. התכנון של החללים החל ממבואת הכניסה – שם תכננתי ארון אחסון עם חזיתות מראה עבור תיקים ומעילים ומולו מגירות לנעליים עם ספסל ישיבה עליהן. מפה המשכנו לסלון – עם עבודות גבס על הקירות, הנמכות תקרה, קיר בריקים מרהיב וחיפוי קירות באפקט סגלגל מטאלי ושיקי. המטבח קיבל חיפוי זכוכית עם הדפס יפה אותו בחרתי יחד עם הלקוחה, והמשכנו להלבשת החלל הציבורי בטקסטיל תואם. עיצוב הפנים המשיך לכיוון חדר השינה של ההורים – חלל מרווח של שני חדרים שאוחדו לחדר אחד עם ארון קיר בחיפוי זכוכית וטלוויזיה בדלת הארון. תכננתי גם חדר עבודה גדול ונוח וכן ממ”ד כחדר אירוח. לא פסחתי גם על איזור איכסון מעוצב ליד האמבטיה – עם שני ארונות לצידי הקיר, כשאחד מהם בחזית מראה – להרחבה ופתיחה ויזואלית של איזור מעבר צר.
לקוחות יקרים, יצא מדהים. אני ממש מאושרת שכך נראה פרי עמלי – תודות לכם ובזכותכם! תתחדשו!

פרוייקטים נוספים

Recent Work