המלצה של אילנה

אני רואה לעצמי חובה נעימה לשלוח לך מספר מילות ברכה ותודה על העיצוב הנהדר ומלא הטעם של ביתי.
לפני כשנה רכשתי בית ישן בשכונת המכוש בכרמיאל, שנזקק לשיפוץ, לשנוי ולעדכון מן היסוד.
בעקבות היכרות רבת שנים בנינו, וכן נוכח המלצות חמות על כישורייך כמעצבת פנים ועל אופייך המיוחד, חברתי אליך למטרת שיפוץ מקיף של הבית ועיצובו.
מאז ועד היום, כאשר כבר חלפו כשישה חודשים מאז סיום השיפוץ, אני מברכת על תרומתך לביתי.
במהלך השיפוץ והעיצוב, גילית כישרון, יצירתיות, מקוריות, טעם טוב, הבנה מקצועית, ידע מקיף, יכולת לתקשר ולהגיע לעמק השווה עם בעלי המקצוע ועם הקבלנים השונים, במקביל ליכולת לחסוך בעלויות הבנייה, והכל בנועם הליכות, בשקט, בשלווה, בשום שכל ובתבונה.
לא למותר לציין, שבבית בן עשרות שנים נדרשה מידה לא מבוטלת של יצירתיות טכנית והבנה טכנולוגית כדי להתאים את התשתית הקיימת לסטנדרט המחייה והמגורים של המאה 21. אני יכולה לומר שניחנת גם בכישורים המאפשרים מתן פתרון מעשי מעולה לכל בעיה ואתגר טכניים שנתקלת בהם.
התוצאה מדברת בעד עצמה: בחירת החומרים, התאמת הצבעים, ההתאמה ההרמונית בין החומרים והגוונים השונים ומעבר לכל – יצירת האווירה הנכונה בבית, כולם קלעו לטעמי, לרצוני ולתשוקתי.
יכולת התמרון שלך בין מקצועיות, תפעול בעלי המקצוע ודרישותיי כלקוחה מחמירה, מעוררת התפלאות וההערכה. לא חסכת זמן ומאמץ בשוטטות, בצוותא חדא עימי, בחנויות ואצל הספקים כדי לבחור את הפריט המתאים והאביזר הנכון שיענו על רצונותיי וצרכיי, במגבלות התקציב. המגורים בבית הם חוויה נעימה ומרגיעה גם בזכותך.

בהערכה רבה,
אילנה

חזרה לדף המלצות